Дмитро ХОРКІН провів майстер-клас із бізнес-риторики у кнайп-клубі "Купідон"

Як голос впливає на формування іміджу публічної людини? Що варто знати про мистецтво переговорів? Чому мовлення, голос є другим обличчям? - на ці та інші запитання давав відповіді тренер з риторики, директор Київської школи політичної та бізнес-риторики Дмитро Хоркін.

Дмитро ХОРКІН провів майстер-клас із бізнес-риторики у кнайп-клубі "Купідон"
Кнайп-клуб "Купідон" часто стає місцем зустрічі київської (і не лише) інтелігенції, тут відбуваються презентації нових книжок, музичних альбомів, творчі зустрічі з відомими митцями.

20 жовтня Київська школа політичної та бізнес-риторики Дмитра Хоркіна зініціювала проведення майстер-класу для бізнесменів на тему публічних комунікацій та мовного (комунікативного) іміджу.

Це була не класична лекція, а жива розмова з демонстрацією вправ для сили голосу.

Наприклад, як тренувати дихання для поставновки сильного впевненого голосу:

Дмитро ХОРКІН провів майстер-клас із бізнес-риторики у кнайп-клубі "Купідон"


Також Дмитро Хоркін на прохання учасників майстер-класу розповів про те, що може дратувати співрозмовника. Тут розглянули кілька підходів американських психологів, які досліджували питання чорної риторики:

Дмитро ХОРКІН провів майстер-клас із бізнес-риторики у кнайп-клубі "Купідон"

 

Це перша зустріч із серії майстер-класів з бізнес-риторики. Якщо тут розглянули загальні проблеми, питання комунікативного іміджу, то в наступних будемо вузько розглядати компоненти ораторського мистецтва в бізнесі. Зокрема, в листопаді відбудеться надзвичайно цікава зустріч на тему ЧОРНОЇ РИТОРИКИ.

Дмитро ХОРКІН провів майстер-клас із бізнес-риторики у кнайп-клубі "Купідон"

Про викладача:

Дмитро Хоркін – український радіоведучий, диктор урядових урочистостей, тренер з риторики

Дмитро ХОРКІН провів майстер-клас із бізнес-риторики у кнайп-клубі "Купідон" Радіо та телебачення. З 2004 року – ведучий програм Національної радіокомпанії України. Веде на Першому каналі (105 FM) спеціалізовану радіопрограму про культуру мови «Слово» (щонеділі об 11:10) і прямоефірні ток-шоу з відомими політиками, зірками шоу-бізнесу, науковцями та підприємцями. З 2010 – основний дикторський голос Першого каналу Українського радіо. На загальнонаціональних телеканалах залучений як актор озвучування – його голосом говорять герої художніх стрічок, документальних серіалів, рекламних роликів на каналах: ICTV, ZIK, TBi, Tonis, 5 канал, Перший Національний.

 

Урядовий протокол. Дмитро Хоркін провів такі вагомі для країни заходи, як:

-         Паради до Дня Незалежності та Дня Перемоги на Майдані Незалежності в Києві в 2011, 2012, 2013, 2014 роках;

-         Президентський концерт «20 років Незалежності» в Національному палаці мистецтв «Україна»;

-         200-річчя від Дня народження Тараса Шевченка;

-         концертний тур «Зірки ЛаСкала» (Палац «Україна», Одеська опера).

 

Театр. З 2014 року задіяний в антрепризі «Дивне місто N» на сцені Київського будинку актора. Грає головну роль у виставі. Режисер – Валерія Айдіна (Київський академічний театр драми і комедії на Лівому березі), драматург – Неда Неждана. Вистава (оригінальна назва п’єси «Коли збирається дощ») стала лауреатом Міжнародного конкурсу «Коронація слова».

 

Освіта та наукова діяльність.

-         магістр педагогіки вищої школи (наукове дослідження: «Мистецька освіта України: специфіка підготовки акторів, лекторів, дикторів»). Національний педагогічний університет ім. М. Драгоманова, Інститут магістратури, аспірантури та докторантури.

-         радіожурналістика; програма підвищення кваліфікації на замовлення Держтелерадіо України. Керівник курсу – академік, доктор філологічних наук, професор Олександр Пономарів. Український інститут підвищення кваліфікації працівників телебачення, радіо і преси (Укртелерадіоінститут).

-         2015 року очолив Київську школу політичної та бізнес-риторки, консультує політичні партії. Автор тренінгових програм для кандидатів на вибори.