Голос

Озвучування рекламних аудіо- та відеороликів, корпоративних фільмів, аудіокниг на найвищому фаховому рівні стильним брендовим голосом Дмитра Хоркіна здійснюється у київських студіях звукозапису.
З урахуванням загальнонаціональної комерційної зацікавленності до послуг диктора Дмитра Хоркіна чудово налагоджена дистанційна робота.
Телефонуйте: +38-096-120-78-63, скайп: khorkindm, пошта: khorkindm@ukr.net

 

 

Дмитро Хоркін - Радіоролики (завантажити)

 

 

Дмитро Хоркін - Русский (завантажити)

 

 

Дмитро Хоркін - Українська (завантажити)

 

 

 

Дмитро Хоркін вже понад 5 років активно залучається вітчизняними студіями звукозапису до начитування рекламних текстів, озвучуванню художніх ті документальних стрічок, казок і мультфільмів. Голос Дмитра Хоркіна вирізняється особливою гнучкістю й здатністю перевтілюватися. Ще у 19 років Дмитро озвучив цілий телесеріал, це був на телеканалі ICTV 30-тисерійний фільм "Няня 911".

 

Заворожуючим голосом Дмитра Хоркіна говорять герої рекламних роликів найвідоміших компаній, брендів, а також політична реклама провідних державних діячів.


Протягом останніх двох років Дмитро озвучив понад 200 фільмів класики італійського кінематографу, більше 20-ти документальних серіалів - від історичних до пізнавально-географічних.

 

Анонс

Скоро на одному провідному загальнонаціональному телеканалі вийде в ефір документальний серіал "Століття воєн", створений телекомпанією "Медіа-дім "Рава". Пропоную подивитися і послухати фрагмент першої серії 54-ьохсерійного фільму.

Творці фільму під орудою телепродюсера Дмитра Вітика для озвучування усіх серій запросили диктора Дмитра Хоркіна.

 

9 травня 2011 року Дмитро Хоркін провів Парад Перемоги на Майдані Незалежності у Києві, пряму трансляцію якого вели Перший Національний та ТРК "Київ"

 

 Рекламний відео-ролик озвучений Дмитром Хоркіним

Диктор параду Дмитро ХОРКІН дав інтерв'ю газеті "Сегодня"

Секрети професійної мастерності - від диктора парадів на Майдані Незалежності у Києві, радіоведучого Українського радіо Дмитра Хоркіна

Диктор параду Дмитро ХОРКІН дав інтерв'ю газеті "Сегодня"